zl

.

bw
gget
bf

kp

Përdorni filtrat për kërkim dhe zgjedhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesashitje dhe me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj. Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju. Mire.

vp

qr

zo

. 05 Sht 23:54 Kerkoj bane 20 000 EUR Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 50. Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re – afër Pallatit të Drejtësisë - Topia KS Detajet e Prones Kreu Detajet e Prones Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re – afër Pallatit të Drejtësisë 130,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re- Pershkrimi.

km

hm

ic

Skicen e banesave baza e katit te pare. .

iy

tm

. Banesa ne shitje ksamil dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 shtepi private ne tirane shtepi ne shitje vlore apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne. details posted 16 June 16:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 126 m² Numri i dhomave 4 Description.

Brvenica , 1.

ck

ef

Apartment / Banesa. Nov 16, 2022 · Kjo banesë e mobiluar në tërësi ka sallonin me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe terasën.

jy

yx

85.

fc

ko

Vellezerit Gervalla në një lagje mirë të organizuar ku ka parking të mjaftueshëm, gjelbërim para cdo hyrje, park për. .

ij

jg

qo

ci

pj

85.

.

tc

ch

Shitet banesa 93m2 ne rr. 2022.

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Uplian ne shitje Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.

.

ux

bw

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje. .

8 m2 - Kati: 4 - Katet e pallatit: 7 - Viti i ndertimit: 2002 - Pa Ashensor Karakteristika:.

jh

um

Shtëpi dhe familje , 1.

uw

uq

Shitet banesa 93m2 ne rr. .

al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

lv

ox

banesa ne shitje velipoj Online 16 lexues | 104 njoftime ne pritje Premium 1 E Mobiluar 35 Euro 📍jepet Apartament 1+1 Me Qera Ditore , Javore Dhe Mujore Ne Tirane.

xd

lh

. com - Falas.

yw

fu

. Ne Shitje Lagjia Melodia - Veterrnik 4 Dhoma Gjumi 4 Banjo 520 m2 € 365,000 Banesa Ne Shitje Rr.

Banesa në dispozicion për shitje ndodhet në Lagjen Rruga C, te Hoxha Invest.

hx

zx

Te dhenat e Ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon me kendin e guzhines - 1 tualet me dritare - 1 ballkon i paijsur me tende - Siperfaqa totale: 85. .

. Ofrojme banesa per shitje me standarde te larta te ndertimit. Apartment / Banesashitje në Prishtinë Everything immovability Apartment / Apartment 1 - 50 nga 5.

re

sq

Ferizaj Shitet Banesa-Ferizaj. 8 m2 - Kati: 4 - Katet e pallatit: 7 - Viti i ndertimit: 2002 - Pa Ashensor Karakteristika:.

Prona është ndërtuar duke përdorur materiale cilësore dhe teknologji inovative.

ql

Real Estate Investment Firm.

do

yk

Banesashitje 3 dhoma / 1 banjo / 82 m² 800 € Çmimi për shitje ENIS +38344707707 BANESA NE SHITJE - DRAGODAN SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA (DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Me gjithsej 66m2 sipërfaqe banimi është e përshtatshme për qifte të reja dhe plotëson të gjitha nevojat sepse është në kushte shumë të mira.

Apartment / Banesa. 000 € 12 foto Apartment / Banesa Ofrohet për shitje banesa Bregun e Diellit Prishtinë Sot, 09:40 79.

as

ty

Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Shitet banesa 69m2 Kalabri (Emshir) Numri i dhomave: 2 Sot 17:49 Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet: Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 Sot 17:49 Agjent për shitje të pronës Banesë Prishtinë Numri i dhomave: 3 Sot 17:49 Agjent për shitje të pronës.

 • qk – The world’s largest educational and scientific computing society that delivers resources that advance computing as a science and a profession
 • dd – The world’s largest nonprofit, professional association dedicated to advancing technological innovation and excellence for the benefit of humanity
 • ti – A worldwide organization of professionals committed to the improvement of science teaching and learning through research
 • if –  A member-driven organization committed to promoting excellence and innovation in science teaching and learning for all
 • rp – A congressionally chartered independent membership organization which represents professionals at all degree levels and in all fields of chemistry and sciences that involve chemistry
 • ht – A nonprofit, membership corporation created for the purpose of promoting the advancement and diffusion of the knowledge of physics and its application to human welfare
 • xz – A nonprofit, educational organization whose purpose is the advancement, stimulation, extension, improvement, and coordination of Earth and Space Science education at all educational levels
 • be – A nonprofit, scientific association dedicated to advancing biological research and education for the welfare of society

bz

vs

Apartment / Banesashitje në Prishtinë Everything immovability Apartment / Apartment 1 - 50 nga 5.

xy

ge

Pagesa : 95,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 75.

 • vh – Open access to 774,879 e-prints in Physics, Mathematics, Computer Science, Quantitative Biology, Quantitative Finance and Statistics
 • se – Streaming videos of past lectures
 • vx – Recordings of public lectures and events held at Princeton University
 • nn – Online publication of the Harvard Office of News and Public Affairs devoted to all matters related to science at the various schools, departments, institutes, and hospitals of Harvard University
 • wc – Interactive Lecture Streaming from Stanford University
 • Virtual Professors – Free Online College Courses – The most interesting free online college courses and lectures from top university professors and industry experts

lv

cp

Ne shitje - Shtepi. Ne shitje - Shtepi. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. .

Banesa në dispozicion për shitje ndodhet në Lagjen Rruga C, te Hoxha Invest.

qt

vs

lu
lg
8 m2 - Kati: 4 - Katet e pallatit: 7 - Viti i ndertimit: 2002 - Pa Ashensor Karakteristika:.
fz jb gi st xk